Kliniczny Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Kliniczny Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii świadczy usługi w następującym zakresie:

Oddział zajmuje się leczeniem pacjentów w stanie zagrożenia życia z rożnych potencjalnie odwracalnych przyczyn. Prowadzi także intensywną terapię okołooperacyjną u pacjentów poddanych rozległym zabiegom operacyjnym.

Oddział wyposażony jest w nowoczesny sprzęt umożliwiający monitorowanie funkcji życiowych, urządzenia do prowadzenia terapii pozaustrojowych niewydolnych narządów oraz fachowy personel pielęgniarski i lekarski. Zajmuje się także implantacją portów naczyniowych, dostępów naczyniowych oraz żywienia poza i dojelitowego.

W ramach Oddziału prowadzimy Poradnie: Konsultacyjną anestezjologiczną przeznaczoną dla pacjentów poddawanych planowym zabiegom operacyjnym i Poradnią Leczenia Bólu przewlekłego.

Informacje ważne dla pacjentów:

Anestezjologiczna Poradnia Konsultacyjna mieści się w pokoju 015 – przyziemie budynku „B” Szpitala, czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-14.30, dodatkowo w poniedziałki i środy od godz. 10.00-11.00 wyłącznie dla dzieci poddawanych zabiegom operacyjnym.

W trakcie wizyty będą mieli Państwo możliwość porozmawiania z lekarzem anestezjologiem na temat znieczulenia, które państwu zaproponujemy.

Poradnia Leczenia Bólu zlokalizowana jest w pawilonie przy ul. Podgórnej 46c.

Lekarze w Poradni zajmują się diagnozowaniem i leczeniem bólu przewlekłego. Poradnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-14.00.

Warunkiem rejestracji jest posiadanie ważnego skierowania.

• Kierownik Oddziału: dr n. med. Bartosz Kudliński – 68 32 96 347
  • Pielęgniarka Oddziałowa: Wioletta Juszczyszyn – 68 32 96 348